Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skrblík Muk: V Bratislavě nakupoval na tržišti!

26. 6. 2009

 

Petr Muk (44) způsobil ve slovenské metropoli pozdvižení. Zpěvák se vypravil i s manželkou Evou (34) na vyhlášené tržiště, kam chodí hlavně ti, co chtějí ušetřit. Přitom Muk byl ještě nedávno znám jako populární zpěvák .  (  tak to je hustý!!!)

   

Jako vzorný manžel vláčel modrou igelitku a nákupní košík s lacinou zeleninou a ovocem.

Petr s Evou nelitovali času a mezi nabízeným zbožím vybírali to úplně nejlevnější. Je krize a každé euro je dobré. Hodinové nákupy ale zpěváka vyčerpaly natolik, že si dopřál oddech v místní putyce čtvrté cenové skupiny. Vůbec mu nevadilo, že se právě sem stahují slovenští bezdomovci.

 

  

 

  

  

zdroj: BLESK (jak jinak  )

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

taky tam někdy zabrousíme,ne?

(lucka, 7. 7. 2009 23:06)

Jo, je to sranda, ale přiznejme si, kdo z nás tam aspoň jednou nezabrousil? Ať už je známý nebo ne...na návštěvy trhů se meze nekladou...stejně si spíš myslím, že cíl jejich cesty pečlivě naplánovala manželka, která se od začátku jejich společného života docela dost plete do Petrova jednání...samozřejmě, jedná se jen o můj názor! Ale naštěstí si i Petr už dovolil oponovat a chovat se zase tak, jako kdysi...teda až na výjimky:-)Každopádně doufám,že mu chutnalo a že se zase brzy ukáže v Ostravě!...ale bez ženy! :-)